Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Kamiński


* 20.08.1990

 

+ 30.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Nowem

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (275)
Licznik odwiedzin strony
64282
17 04 2017r.
Wielkanocne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
NA WIECZNY SEN
NA CICHY SEN
OTULN BĄDŻ W TYM GROBIE
I ABYŚ NIE CZUŁ CIĘŻKICH ŁEZ
CO PŁYNĄ TU PO TOBIE
Zgłoś SPAM
NA WIECZNY SEN
NA CICHY SEN
OTULN BĄDŻ W TYM GROBIE
I ABYŚ NIE CZUŁ CIĘŻKICH ŁEZ
CO PŁYNĄ TU PO TOBIE
Zgłoś SPAM
Teskno mi za Toba...szczegolnie za tymi naszymi wyglupami..zawsze bedzie w mej pamieci... Michas <3
Zgłoś SPAM
Każdego dnia patrze na Twoje zdjęcie i czekam ..
Bardzo za Tobą tęsknimy , tego bólu nie da się opisać !
Wierzę ,że jesteś przy Nas ..
Czuje to MISIU
Zgłoś SPAM
Brakuje nam ciebie pamietamy o tobie
Zgłoś SPAM
Zawsze Misiu w moim sercu będziesz 😢❤
Zgłoś SPAM
Nie wszystek umrę...
,,To co widzialne przemija, lecz to co niewidzialne trwa wiecznie...''
Zgłoś SPAM
Mimo upływu czasu, tak bardzo tęsknimy.....
Zgłoś SPAM
Tęsknię
Zgłoś SPAM
tesknie :( niedługo dwa lata :( a ja nadal czekam na ciebie, na twoj usmiech :( tak bardzo brakuje :(
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
25.12.2014r...
pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
19 grudzień 2014r.
Zbliża się Boże Narodzenie,Wigilia a Ciebie mie ma wśród nas. Bądż szczęśliwy wśród aniołów.
Zgłoś SPAM
Tak bardzo tęsknimy .....
Zgłoś SPAM
tak bardzo tęsknie..
Zgłoś SPAM
Ja szukam Ciebie na gwieździstym niebie ja szukam Ciebie we wiatru powiewie ja szukam Ciebie w promieniach słońca ja szukam Ciebie o zmierzchu o poranku w dzień w nocy we śnie na jawie szukam bez końca i tak do końca i bez końca.
Zgłoś SPAM
ciągle czekam ...
Zgłoś SPAM
Otulony puchem śniegu Po śniegowej idzie łące-Młody Chłopiec W ręku trzyma dary nieba-od łez oczy ma błyszczące Dokąd idziesz Przyjacielu-przecież droga zasypana? ...idę sobie do swej mamy-stoi w oknie zapłakana... Wróć się proszę Boże dziecię Ty już w niebie masz mieszkanie Tu ziąb srogi a Tyś bosy- nie pomożesz swojej mamie. ...Spojrzę w oczy mej Mateńce-głowę złoże na ramieniu Powiem ...Mamo nie płacz więcej- i odejdę znów w milczeniu. Jeszcze raz ją ucałuję-powiem ...Kocham Cię Mamusiu..... W duszy obraz namaluję-lecz do nieba wrócić muszę. Poszło dziecię skrajem lasu na strumykiem zamarzniętym Chciał odwiedzić swą Mateńkę-serce z żalu miał zziębnięte. Zabrał z sobą obraz Matki-Jego marzeń jest ozdobą. Co dzień w oczy jej spogląda mówiąc.... ...NIE PŁACZ MAMO-JESTEM Z TOBĄ...
Zgłoś SPAM
1-06-2014
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko Przyniosę kwiaty najpiękniejsze A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko utulę w myślach skromnym wierszem. A ja dziś światło Ci zapalę I kołysankę cicho zaśpiewam I chociaż poczta nie dochodzi Mój śpiew doleci dziś do nieba a ja Ci dzisiaj Moje Słońce Przyniosę swoje serce w darze Serce zranione, obolałe Bez oczekiwań i bez marzeń.
Zgłoś SPAM
Minął rok a jak by to było wczoraj !!!
Zgłoś SPAM
tęsknię... proszę przyjdź do mnie we śnie...
Zgłoś SPAM
bez ciebie....jest strasznie smutno:(
Zgłoś SPAM
Tak bardzo tęsknimy......
Zgłoś SPAM
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę, aby Święta Wielkanocne przyniosły spokój oraz wzajemną życzliwość.Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.Dziękuję za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
Dziś w nocy byłeś w moim śnie. Twarz miałeś rozpromienioną i uśmiechniętą. Mam nadzieje, że to wyraz tego iż tam, na górze w niebie skąd patrzysz na nas dobrze Ci i spokojnie. Właśnie takiego Cię pamiętam i pamiętać będę. [*]
Zgłoś SPAM
TY NIE SPISZ, LECZ ZAMKNIETE MASZ POWIEKI,W NASZYCH SERCACH BEDZIESZ TRWAC WIECZNIE..
Zgłoś SPAM
Za mną tyle nocy nie przespanych Z rozpaczy i bólu ocean łez wylanych A tęsknota?...nadal szarpie serce... I nie wiem jak długo jeszcze... Wiem...jesteś w niebie bezpieczny Tam...szczęśliwość jest wieczna... Aniołkiem mi jesteś teraz... Pomagasz i wspierasz mnie nieraz... Bym w ziemskim życiu nie zbłądziła Na spotkanie z Tobą w zaświatach zasłużyła
Zgłoś SPAM
Pytań tysiące–w zamian milczenie. W oczach mam rozpacz,w duszy zmęczenie. I tylko liczyć mi pozostało, Że przyjdzie przeżyć chwilę wspaniałą. Gdy poza czasem, poza przestrzenią, Gdzieś poza ciałem,gdzieś poza Ziemią. Gdy przerwać zdołam rozumu ramy. W pełni Miłości–znów się spotkamy.. Pytam po ludzku–Jak to się stanie? Ja jeszcze nie wiem–Ty wiesz KOCHANIE...
Zgłoś SPAM
„Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju.. Nadal jestem sobą.. I dla siebie jesteśmy tym samym, Czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie wciąż moim imieniem , Mów do mnie , jak zawsze.. Nie zmieniaj tonu głosu, Nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się , tak jak dawniej robiliśmy to razem .. Uśmiechaj się , myśl o mnie , módl się za mnie …”
Zgłoś SPAM
Łzy płyną szybko , wiatr wieje mocno . Szybko uciekasz .. zostań .
Zgłoś SPAM
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją..
Zgłoś SPAM
Zniknąłeś mi z oczu na wieczne sny, Zostawiłeś mi smutek i gorzkie łzy..
Zgłoś SPAM
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie..
Zgłoś SPAM
tak bardzo tęsknimy.... kochamy cie
Zgłoś SPAM
Pamiętaj że bez względu na wszystko ,bez względu na to jak ułoży się nasz los. Bez względu na odległość miedzy nami.. gdy będziesz potrzebować pomocy lub gdy po prostu będzie Ci źle..Zawsze będziesz mógł wytrzeć o mnie swe łzy. W moim Sercu Zawsze będziesz gościć!! tam zapisane mam najpiękniejsze wspomnienia,każdą z naszych wspólnych chwil ! Cały Twój obraz w nim zapisany jest! Każdego dnia gdy jest mi źle to Ty pocieszasz mnie! Z Tobą łatwiej przez życie mi iść..mając świadomość że "MAM" kogoś takiego jak TY !
Zgłoś SPAM
Gdy jestem sama, Jesteś moim cieniem. Gdy płaczę jesteś moim ramieniem. Gdy się smucę jesteś moim uśmiechem.. Pomagasz mi się wzbić ku pełnemu szczęściu, chwytasz mnie za dłoń i prowadzisz na bezpieczny ląd.. tak bardzo tęsknimy !
Zgłoś SPAM
Jest już noc, wszyscy śpią? nie, ktoś jeszcze marzy. Marzy o tym, co już było, o tym, co się zdarzy. Nocną ciszę tylko zegar wskazówką przecina. Nie obejrzeć się, gdy minie, następna godzina. Gdy przez chwilę, tak się wsłuchasz, w te wskazówek bicie, nagle ujrzysz przed oczami, całe Swoje życie. Życie, w którym nigdy, nic dwa razy się nie zdarza. nie da rady cofnąć czasu, ani kalendarza... Choć nie zawsze się spełniają, największe marzenia. Nie da rady się oszukać, swego przeznaczenia. Raz nie wierzysz w Swoje szczęście, raz spotkasz cierpienie. Los się ciągle nami bawi, zostawia wspomnienie....
Zgłoś SPAM
Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają.
Zgłoś SPAM
,Tam na dnie, został twój ślad, głęboko tam, wciąż Twoja uśmiechnięta twarz. Tam na dnie, został twój ślad, i wielki żal, bo świat się pomylił.....
Zgłoś SPAM
,Tam na dnie, został twój ślad, głęboko tam, wciąż Twoja uśmiechnięta twarz. Tam na dnie, został twój ślad, i wielki żal, bo świat się pomylił.....
Zgłoś SPAM
Chociaż daleko jestem, to daję słowo, myślami, pamiętaj, zawsze gdzieś obok.
Zgłoś SPAM
Proszę daj mi siłę, gdy upadnę proszę Gdy będę na dnie, wyciągnij dłonie Pomyśl proszę, daj mi chwilę, błagam Bądź, daj wiarę, Proszę daj mi to czego nie mam To serce, ten spokój, uratuj marzenia Gdy zgubie się w tłumie, chwyć za rękę Prowadź, chodź gdzie kieruje serce Bądź, proszę nie odchodź nigdy Ja bez Ciebie, ja nie mam siły Bez Ciebie, dlaczego, odpowiedz Że gdy czegoś chcę, mieć nigdy nie mogę Gdy chciałam mieć spokój, nigdy nie miałam Chciałam pogadać, dziś mam tylko ścianę Chciałam żyć, mieć uśmiech na twarzy A dziś to marzenia z popisanej kartki Proszę, bądź ze mną, dla mnie Ja z każdym dniem, wiesz ja nie potrafię Myśleć o Tobie, to tak na prawdę Serca stan, który dziś woła na dnie. Zabrałabym Cię na najdalszą z gwiazd Pokazała przestrzeń, która dziś dzieli Nas I płakałabym chyba, mówiąc o sercu Pamiętaj o mnie gdziekolwiek jesteś Wspomnij mnie kiedyś, jak ja dzisiaj Ciebie !!
Zgłoś SPAM
„ (…) To dla Ciebie ja zawsze stał będę tutaj, będę tuż obok kiedy będziesz smutna, kiedy będzie źle proszę pamiętaj jedno, na Twój mały znak będę obok na wieczność... Moje dni, jedno imię, Twój każdy oddech, mój czas to nie zegar, a bicie serca w Tobie... Mój świat to osoba, i barwa jej głosu, mój świat to Ty... To dla Ciebie, nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym podejść, i powiedzieć Ci to na głos, patrzeć w oczy i zobaczyć ten uśmiech, usłyszeć zdanie, wiesz, ja tak samo czuję... ... Cisza, ja...dokoła ten chłód co zawsze, w nim sam... ... będę jak to światło z nieba, jak gwiazda, która oświetla noc, będę wsparciem, które trzyma Twoją dłoń.. „ !
Zgłoś SPAM
Jak wiatr , który wieje tak cicho tak ja chce tego czego inni nie widzą .. Jak wiatr , być wszędzie biorąc się znikąd , by zniknąć , uciec razem z ciszą ..
Zgłoś SPAM
Miałam blask w oczach, gdy byłeś tu obok, a teraz w nich krople, ukrywane dłonią, każda noc, to walka i smutek, to wiara w jutro, że w końcu się obudzę. Powieki otworze, i chwycę telefon, jedna wiadomość….
Zgłoś SPAM
Rozdarty rozum w ciemnej sferze marzeń Zawsze dla mnie najważniejszy zostaniesz CZEKAM NA CIEBIE I BĘDĘ TAK ZAWSZE aż zjawisz się dla mnie dziś znowu na kartce Wszystko co wartościowe było we mnie skończyło się, Wypaliło wraz z twoim odejściem. Każde ciche, ciche, ciche słowo Nie spłonie już w tobie a wygaśnie obok Wiem, każdy prosty każdy czuły gest Zamieni się w cichy niewinny szept Zmysłem przybliżam twój obraz w mojej głowie W myślach jest obok, wciąż jestem przy tobie Tobie, podkreślam przyszłość zamykam ją w sobie Zatracam się w ciszy, spokojnie marze, Przeglądam w myślach wspomnienia zdarzeń I wciąż mówię tylko jedno życzenie Spotkać Cie na drodze, proszę zaczekaj biegnę Zamykam powieki, unoszę na niebie Jedna chwila, proszę uspokój mi serce… Daj mi jeden znak i choć w myślach bądź ze mną. CZEKAM...
Zgłoś SPAM
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni twarzy,nic już nie będzie takie jak było...
Zgłoś SPAM
…Nic miłości nie pokona– trwamy tylko dla niej. Choć nadziei rwie się nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
…Nic miłości nie pokona– trwamy tylko dla niej. Choć nadziei rwie się nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
" ... idę jakimś dziwnym , niepoukładanym szlakiem , ZAGUBIONY - jakby wszystko wokół wirowało , idę szukać piękna tego życia ... idę po promyk słońca , tylko jeden promyk ... "
Zgłoś SPAM
Jesteś tam, gdzie jutra słodki smak Jesteś tam, gdzie słońce wschodzi Jesteś tam, gdzie wolniej płynie czas Jesteś tam, gdzie szczęściu nic nie grozi… …JESTEŚ
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ciebie już nie ma To nie prawda, że Jesteś już w grobie Chociaż płacze dziś cała Rodzina Cała Rodzina dziś jest w żałobie Chociaż Ci serce w piersi nie bije Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły W naszych sercach jak żyłaś tak żyjesz I wiem, że istnieją schody w Anioły Dzięki którym zajmiesz miejsce przy naszym stole I choć my Cię nie widzimy To miejsce tylko wydaje się być puste Ty z nami byłaś, jesteś i będziesz To nieprawda, że Ciebie już nie ma… Jesteś jeszcze bliżej.
Zgłoś SPAM
Myślę o Tobie każdego dnia... staram się wierzyć, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Wiem, że jesteś teraz w lepszym miejscu niż my wszyscy-kiedyś do Ciebie dołączymy... do zobaczenia Miśku
Zgłoś SPAM
Tylko daj znak Chcę wiedzieć, że Cały i zdrów jesteś gdzieś Nie mam już sił walczyć I dziś ślę życzeń moc mimo łez W blasku świec cały dom Obok mnie pusto wciąż Czegoś jest żal, kiedy zbliża się noc Choć Ciebie brak Chcę dziś poczuć magię tych świąt
Zgłoś SPAM
Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja, ludzie którzy by chcieli lecz nie mogą nic pozmieniać ... Najsmutniejszy jest dzień, gdy wstając rano nie wiemy po co żyć, gdy chcielibyśmy coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic ... Najsmutniejsze są łzy, wypłakane z tęsknoty, i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy ... Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest własne serce gdy cichutko woła ... "wróć" ...
Zgłoś SPAM
Kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś tak bardzo chcę być blisko Ciebie aż znów w sercu cud staje się Idę dokąd mnie gwiazda prowadzi w zimną noc ogrzewa mnie promyk Twój I choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiem jedno na pewno zobaczę Cię znów... Kiedy tęsknię wyciągam do Ciebie bezwiednie bezradne jak noc moje ręce dosięgnąć chcą Twoich rąk Kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś... I jesteś..
Zgłoś SPAM
jest nam tak ciężko ... !!
Zgłoś SPAM
To nieprawda, że Ciebie już nie ma To nie prawda, że Jesteś już w grobie Chociaż płacze dziś cała Rodzina Cała Rodzina dziś jest w żałobie Chociaż Ci serce w piersi nie bije Chociaż spoczął na wieki głos Twój wesoły W naszych sercach jak żyłaś tak żyjesz I wiem, że istnieją schody w Anioły Dzięki którym zajmiesz miejsce przy naszym stole I choć my Cię nie widzimy To miejsce tylko wydaje się być puste Ty z nami byłaś, jesteś i będziesz To nieprawda, że Ciebie już nie ma… Jesteś jeszcze bliże...
Zgłoś SPAM
Michałku tyle miejsc Cię przypomina.... wspólne rozmowy, wieczory,imprezy, wspólna Twoja 18-stka.... mamy tylko nadzieję , że TAM czekasz na nas i spoglądasz na nas z nieba. Spij spokojnie Misiu [*]
Zgłoś SPAM
Być może Ty też znasz ten moment, kiedy podczas modlitwy głos zaczyna drżeć, a łzy cisną się do oczu. Mówisz sobie wtedy: „opanuj się, wszyscy się patrzą, nie rób przedstawienia, dasz sobie radę.” Tylko czy oni to rozumieją, są w stanie wczuć się w twoje uczucia? Święta nie przynoszą już takiej radości, jak kiedyś. Pomimo innych głosów, uśmiechów, obecności bliskich, to już nigdy nie jest to samo. Każdy kolejny dzień nigdy już nie jest taki sam, kiedy najbliższych już nie ma obok nas. Szczególnie w chwilach kryzysowych, kiedy jesteśmy na życiowym zakręcie czujemy się tak świadomie do bólu samotni. Chcielibyśmy zapytać o radę, podzielić się przemyśleniami, skorzystać z bogatego życiowego doświadczenia, powiedzieć wszystko to, czego nie powiedzieliśmy, przeprosić, za co nie przeprosiliśmy, bo… nie zdążyliśmy, nie było czasu lub po prostu wydawało nam się, że mamy jeszcze czas...
Zgłoś SPAM
" Czekam na mały cud, który mógłby to przerwać " Chcę usłyszeć głos, Nie słyszę go, choć jesteś blisko, Powiedz do mnie, a potem mogę zniknąć
Zgłoś SPAM
Patrzę w niebo a Ty jesteś daleko Mija czas lecz nie pokonam jego Chce o tym rozmyślać, bo jesteś w moich zmysłach Twoja fotka w telefonie to dziś moja przystań.
Zgłoś SPAM
Wiem, że jesteś tam gdzieś i będzie dobrze Ty myślisz o mnie, ja myślę o Tobie !!
Zgłoś SPAM
Wierzyli, że to co ich łączy nigdy się nie skończy...
Zgłoś SPAM
Mieliśmy mieliśmy to wszystko nieważne Mieliśmy tylko nas i plany odważne Mieliśmy wszystko bo nie mieliśmy nic Mieliśmy wszystko gdzieś chcieliśmy tylko być Mieliśmy mieliśmy mieliśmy wszystko za nic I nie znaliśmy granic a dzisiaj wszystko już za nami Czy kiedyś jeszcze się spotkamy Patrzę w niebo rozświetlone gwiazdami
Zgłoś SPAM
***
Zgłoś SPAM
Przemija czas, przemijają chwile Nadejdzie czas śmierci, wiem tylko tyle Dlaczego nie fair tak Bóg postępuje? Życie odbiera temu, co potrzebuje! Kiedyś na pewno się spotkać musimy, Lecz czemu teraz? Dobranoc – za wcześnie mówimy.. Są młodzi, wspaniali i życie przed nimi Czy błędy tych złych popełnili? Nie chcę słuchać już płaczu, tęsknoty Chcę zrobić coś z własnej woli, ochoty! Tu widzisz kogoś, kochasz i wielbisz poważnie A nagle, znienacka żegnasz na zawsze Choćby ta miłość, co daje aż tyle Tak trudno powiedzieć, co będzie za chwilę Dziwne uczucie pomyśleć, że „nie ma” Tak przykro się robi.. chwila westchnienia.. Poradzić na to – nic nie możemy To smutne, a łez powstrzymać nawet nie chcemy. Twoja śmierć jest dla nas wielką tragedią, wciąż nie możemy uwierzyć że Cię z nami nie ma!:( Ciągle zadaje sobie pytanie czemu to byłeś Ty, czemu to akurat Ciebie spotkało!? Byłeś dobrym kolegą. Tego co czuję pod Twoją nie obecność nie da się wyrazić słowami, bo mają one zbyt małe znaczenie! Byłeś wielkim człowiekiem! Na zawsze pozostaniesz w moim sercu Przyjacielu! Spoczywaj w pokoju…
Zgłoś SPAM
Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski cząstka ciebie umiera z nim... I pustka wokół i nicość wszystkim,struna rozpaczy gdzieś w głębi drży.Serce przebija ci ostry sztylet,rozpruwa oddech powietrza łyk,wspominasz zmarłych, minione chwile,w gardło się wdziera żałosny krzyk. W morzu tęsknoty, pytasz – dlaczego?Próżno próbujesz ożywić sny.Szczęście to tylko coś ulotnego -mrok zawsze zdławi słoneczne dni.Choć czas lekarzem, jednak zabija coś, co by mogło wciąż jeszcze trwać.Jak wąż się wokół szyi owija,dusi nadzieję, rozsiewa strach.
Zgłoś SPAM
....CI , KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ , BO MIŁOŚĆ TO NIEŚMIERTELNOŚĆ...
Zgłoś SPAM
(...) bo czasami serce boli zbyt mocno , by można było zatrzymać łzy ; bo czasami chcesz głośno krzyknąć , zamknąć drzwi do siata złudzeń , wybiec z domu i uciec , jak najdalej . I czasami tak bardzo czegoś pragniesz , że zaciskasz zęby i idziesz dalej z tym obumarłym , rozpadającym się sercem (...)
Zgłoś SPAM
Tęsknie za spojrzeniem Twym , wspominam uśmiech Twój , gdzieś w oddali słysząc Cię ! Bądź szczęśliwy , proszę Cię ! Swym uśmiechem zastąp słońce (...)
Zgłoś SPAM
Gdybym mógł: zapukać do twoich drzwi, I stanąć przez Tobą, mając w oczach łzy, Gdybym mógł: odsłonić przed Tobą serce, Byś i Ty poczuła, jak dla Ciebie cierpię, Bo widzisz ja wołam, a Ty nie słyszysz mnie, Przyłóż ucho do serca, i proszę wsłuchaj się, Ta melodia, to jego ból, Bo ono bije tylko dla Ciebie już, Gdybym mógł: raz zupełnie prawdziwy być, I spędzić z Tobą, kilka najszczerszych chwil, Gdybym mógł: przytulić się tylko, I zatrzymać co chcesz zabrać, zachować wszystko, Bo widzisz ja wołam...
Zgłoś SPAM
Ja będę obok ... Więc widzisz, będę obok aż do końca. To jest obietnica, którą mogę Ci dać..
Zgłoś SPAM
Ciężko sobie poradzić z utratą i bólem jaki mi towarzyszy gdziekolwiek się udam . Jednak daję radę. Ciężko zmusić się do uśmiechu gdy widzę naszych znajomych, a ja jestem "sam".. A jeszcze trudniej jest w stawać, ubierać się, egzystować z tym żalem .. jednak wiem, że jeśli dam sobie z tym radę będę w stanie wyrzucić z siebie wszystkie słowa zachowane w sercu... Te, których nie wypowiedziałem !
Zgłoś SPAM
Zostań, poukładaj mi łzy, Jedna z nich na pewno to Ty Każdy dzień przypomina mi to, Jesteś pośrodku mej głowy jak echo ...
Zgłoś SPAM
Przyjdź do mnie we śnie. Proszę Cię.
Zgłoś SPAM
„Obiekt miłości nie ginie, bowiem teraz nosimy go w nas samych” Zawsze w naszych sercach Michałku [*]
Zgłoś SPAM
Dzisiaj pusta skrzynka. Nikt nie puka do mych drzwi... O. Ktoś dzwoni.. To pomyłka. Znajoma, lecz nie Ty.. Znów tęsknię. Znów śnię. Znów Czekam. Na List.. Na Znak.. W krainę marzeń uciekam, Bo tylko tam czuję się wolna jak ptak.. Lubię marzyc o Tobie.. Lecz co będzie kiedy otworzę oczy? Znów czekać? Znów tęsknic? Znów śnic? Nie! Nie chcę tak! Proszę Cię, Przyjdź.. !!
Zgłoś SPAM
tak daleko od siebie...tak trudno powiedzieć do widzenia, kiedy serce co innego podpowiada. Każdy sen czasami się kończy, kiedy niczego już nie da się skleić na nowo.. Choć tak daleko od siebie,wciąż blisko .
Zgłoś SPAM
Nie wiem jak pokonać dzień , BEZ CIEBIE tak tu pusto ;( !
Zgłoś SPAM
Nie wiem jak pokonać dzień , BEZ CIEBIE tak tu pusto ;( !
Zgłoś SPAM
Nad Twoim grobem stoję, łzy płyną , serce płacze już Cię więcej nie zobaczę. Teraz Jesteś w niebie brakuje mi Ciebie . Zapalam lampkę , patrzę w jasny płomień znicza, i przypominam sobie najpiękniejsze chwile Twego życia. Czas mija w ciszy i milczeniu, a ja zadaje sobie pytanie czemu? Czemu???
Zgłoś SPAM
Nad Twoim grobem stoję, łzy płyną , serce płacze już Cię więcej nie zobaczę. Teraz Jesteś w niebie brakuje mi Ciebie . Zapalam lampkę , patrzę w jasny płomień znicza, i przypominam sobie najpiękniejsze chwile Twego życia. Czas mija w ciszy i milczeniu, a ja zadaje sobie pytanie czemu? Czemu???
Zgłoś SPAM
Wznoszę ręcę do góry krzycząc do ciebie Bożę Zabierz wszystkich do siebie, co giną na motrzę Niech niebieskich autostrad nie braknie tam u góry Kochamy naszą pasje chodź ciągle giną tłumy Jesteśmy nieśmiertelni, i tak już pozostanie Nie jeden oddał serce, które w kimś bije dalej Wracając z każdej trasy patrze wysoko w niebo I nie mogę zrozumieć że dochodzi do tego Ja gówniarz lat zaledwie posiadam tylko naście A straciłem już wielu i codziennie nim zasne Zmawiam za was zdrowaśke jak mówi mój dekalog Niech ziemia lekką bedzie, powtarzam to co rano Ten track jest jak modlitwa, która zabrzmi w głośnikach Pomszczenie naszych braci, na wszystkich motocyklach Jeżeli tam jesteście popatrzcie na mnie z góry ! TO DLA WAS SĄ TE KŁĘBY I SMRÓD PALONEJ GUMY ! Pamietamy[*]
Zgłoś SPAM
Powiedz mi czy boli śmierć... Jak wygląda Bóg Otrzyj mi łzy, powiedz coś! ...by ukoić ból Powiedz mi jak potem jest czy ktoś tam kocha, czy szczęście jest... Daj rękę mi i dotknij ran powiedz czy tak boli... tylko tu Odpędż gdzieś strach i przytul znów, bym mogła poczuć że...ktoś gdzieś kocha Wróć kiedyś znów... Zbyt ciemno tu... Zbyt dużo bólu... Zbyt dużo zła... A Ciebie nie ma _
Zgłoś SPAM
Najsmutniejsze są chwile w podróży Gdy wysiądą Ci, których Ty kochasz Po nich zawsze pustka zostaje Cicho w kącie przedziału zaszlochasz...
Zgłoś SPAM
NIE WIEM JAK PRZETRWAMY TE DNI NIKT I NIC NIE JEST WSTANIE ZMIEJSZYĆ NASZEJ TĘSKNOTY..........KOCHANY TAK BARDZO TĘSKNIMY
Zgłoś SPAM
Niech ten promyczek zawsze Ci świeci i nigdy nie gaśnie [*]
Zgłoś SPAM
Dzień po dniu upływa. Tydzień za tygodniem. Miesiące mijają, wszystkie są podobne. Gdzie w tym wszystkim sens, gdzie życia logika? Bez Ciebie pomału zanikam... Znów kolejny dzień w bezsensie przeminął. Patrzę na Twe zdjęcie łzy z mych oczu płyną, smutek i tęsknota pustka mnie otacza ... Ciebie tutaj nie ma! Umieram z rozpaczy... W dwoistości uczuć Przyjaźń - zniechęcenie... W serce żal wlewają bólem i cierpieniem Nad Twym grobem stoję i mówię do Ciebie ... Przeminąłeś, znikłeś, a jak tęsknie . Jesteś gdzieś, tam w niebie . . .
Zgłoś SPAM
mamy nadzieję,że przyjdzie taki dzień., dzień, w którym spełni się nasz sen. Sen o tym, że Cię odnajdziemy... MISIU ! ;(
Zgłoś SPAM
Dzień po dniu... ;(
Zgłoś SPAM
rozdarte serce Matki, gdy płacze nad grobem syna... kolejny dramat, którego nie dało się zatrzymać...
Zgłoś SPAM
Wszystko się zmienia i nic nie jest po staremu, zupełna pustka, wieczna cisza. Twarz w dłoniach ukryta, łzy ciekną po ręce, przez dłonie, przez palce... A trzeba żyć tu , dzień za dniem, wszystko jednak na niepewnym gruncie.. " Siedzę cicho w kącie, obok cztery ściany i okno za którym pada deszcz, wieje wiatr. Ja marzę wciąż czekając na Ciebie ,budzi się nowy dzień, słońce nie pewnie zagląda w szparę mego serca. I znów myślę o Tobie, potem księżyc oświetla mój kąt. Szukam na niebie gwiazd mojej i Twojej. Marzę jak długa jest droga do Ciebie, proszę odezwij się, usiądź obok mnie w kącie, przytul mnie do siebie niech więcej nie tęsknię. " Stąpać ponad ziemią choć raz... Bezpowrotnie [*]
Zgłoś SPAM
obcy czas, puste dni .. I anioły w moich snach
Zgłoś SPAM
- od­szedł, nie jes­teśmy już ta­cy sa­mi... Wierzę, że na­dej­dzie dzień, gdy zro­zumiem, Coś, cze­go te­raz pojąć nie umiem... ;((
Zgłoś SPAM
Ostatnią drogę przez życie przeszedłeś sam . Odszedłeś w momencie mniej spodziewanym . Nie ten czas, nie to miejsce . Dużo łez, niewypowiedzianych słów . Na ciele martwym, żywych kwiatów pęk . Pożegnanie ostatnie - bez powiedzianych słów . Kolejna śmierć, kolejna znicz, kolejne łzy . To wszystko prawdą nie może być ... - A jednak ... Odszedłeś PAMIĘTAMY Misiu
Zgłoś SPAM
JESTEŚ NASZYM ANIOŁEM , CZUWAJ NAD NAMI PROSZĘ ! ..wciąż pamiętam Twój głos , nigdy nie przestanę płakać !
Zgłoś SPAM
♥ Żebyśmy wcześniej wiedzieli co się stanie Byśmy Cię nie puścili, Byśmy trzymali Cię przy sobie I nic by się nie stało Twej osobie. Żebyśmy wiedzieli, że opuścisz nas w tym momencie Byśmy dogonili Cię już na pierwszym zakręcie..
Zgłoś SPAM
A teraz nawet nie wiem Misiu gdzie jesteś, Marze tylko żebyś nie istniał wyłącznie we śnie..
Zgłoś SPAM
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy..
Zgłoś SPAM
Cicho drzewa szumcie brata nam nie budzcie, niech w spokoju spoczywa jego dusza szczesliwa. ..
Zgłoś SPAM
Niech Ci ziemia lekką będzie.. [*] 'Nie ciałem lecz duszą..' Do zobaczenia po drugiej stronie chłopak..
Zgłoś SPAM
Już na zawsze będziesz w sercu mym. Będziesz gwiazdą na mym niebie. Każda myśl i każdy szept ,WSZYSTKO przypomina Ciebie . Ze łzami w oczach czekam na sen..może w nim zobaczę Cię ! MISIU tak bardzo tęsknimy , tak bardzo …
Zgłoś SPAM
Już na zawsze będziesz w sercu mym. Będziesz gwiazdą na mym niebie. Każda myśl i każdy szept ,WSZYSTKO przypomina Ciebie . Ze łzami w oczach czekam na sen..może w nim zobaczę Cię ! MISIU tak bardzo tęsknimy , tak bardzo …
Zgłoś SPAM
...gdybym znał przeznaczenie nie pozwolił bym Ci odejść , Ciebie już nie ma a świat stracił na wartości !! ;(
Zgłoś SPAM
"Niech najpiękniejsze słowa, Twe serce ukołyszą Niech spłyną ciepłą nutką Serce otulą ciszą…"(*)
Zgłoś SPAM
zawsze w moim sercu..........
Zgłoś SPAM
TAK BARDZO TĘSKNIMY ...
...Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć ... Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, czasam rano czasem wieczorem, ale zawsze wtedy, gdy się jej nie spodziewasz. Żyj swoim rytmem, pamiętaj o śmierci. Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...
Zgłoś SPAM
Ty już odszedłeś, ja wciąż idę, ale jeszcze będziemy razem, dzieli nas tylko czas...
Zgłoś SPAM
Kazdy kwiat wiednie,kazdy barwe zmienia.Tylko jedno pozostaje,to jest kwiat wspomnienia.PAMIETAMY[*]
Zgłoś SPAM
Pamietamy
Zgłoś SPAM
na zawsze w naszych sercach
Zgłoś SPAM
"...te chwile są z nami"-tylko Ty wiesz które
Zgłoś SPAM
...sa wspomnienia...wciaz zywe...wielkie...nie ma gwiazd na niebie...nie ma ciebie...PAMIETAMY
Zgłoś SPAM
tak mi Ciebie brakuje:(
Zgłoś SPAM
Tak planowane razem wyjazdy imprezy. Na Zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Gdy każdy z nas bedzie robił coś co robił z Tobą zamiast smutku i płaczu wspomni Twój uśmiech... Kiedyś wszyscy się znowu spotkamy...
Zgłoś SPAM
Dziś razem z Tobą tylko w trochę inny sposób niż zawsze....... Łza za łzą i tęsknota...........
Zgłoś SPAM
PIERWSZE LATO - BEZ CIEBIE PIERWSZW ŻNIWA - BEZ CIEBIE PIERWSZE URODZINY -BEZ CIEBIE ODESZŁEŚ TAK NIESPODZIEWANIE NIE BYŁO CZASU NA POŻEGNANIE....
Zgłoś SPAM
Kinga
Ciszą jesteś Niczym więcej To dla ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad grobem Łza spływa mimochodem... Nie wierzę Choć kwiaty na grobie już nieświeże Ciągle nie wierzę...
Zgłoś SPAM
Pamiętamy !
Zgłoś SPAM
Tęsknota......
Dzień za dniem, tydzień za tygodniem..... Próbujemy żyć codziennością, lecz już na zawsze pozostanie ból i tęsknota. Każde odwiedziny "u Ciebie" Michałku przywołują tamten dzień pełen bólu, rozpaczy............. Dziś mamy tylko nadzieję, że Ci tam dobrze a my jeszcze kiedyś będziemy mogli się z Tobą spotkać......
Zgłoś SPAM
pamietam Aniołku...
Czasem odchodzą nasze anioły, I nagle w miejscu staje czas, A z nimi cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gaśnie słońce, Duszę wypełnia gęsty mrok, Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok. Czasem odchodzą dobrzy ludzie, Co nam pomogli w życiu wiele I próżno wtedy pytać Boga, Czemu odchodzą przyjaciele. Lecz oni ciągle przecież żywi, Nadal wytrwale są wśród nas, Ich dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas.
Zgłoś SPAM
CODZIENNE SPRAWY POKAZUJĄ NAM JAK BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE , JAK ZROBIŁO SIĘ PUSTO I SMUTNO. MISIU PAMIETAMY WSZYSCY CI STARSI I CI NAJMŁODSI I ZAWSZE BEDZIESZ W NASZYCH SERCACH....
Zgłoś SPAM
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy serca Z serc wyrwane, w których Na zawsze ból zostanie...
Zgłoś SPAM
pamietam aniołku...
Wierzę, że jesteś, że gdzieś tam istniejesz i że rozumiesz dlaczego wierzę, że nic się bez celu nie dzieje tyle spotkało nas złego żyję nadzieją, że znów się spotkamy a wtedy światu wybaczę żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy nie mogę myśleć inaczej niewiele tak czasu nam było dane zaledwie kilka tygodni to jakby nuty raz tylko zagrane fragmentu twojej melodii lecz ja nauczyłam się ich na pamięć i będę po cichu nucić czasami tylko mój głos się załamie, bo wiem, że nie możesz wrócić....
Zgłoś SPAM
...jedna lza ...a w niej smutki...wspomnienia...tysiace mysli ...Michal dlaczego
Zgłoś SPAM
WSZYSTKIE TE CHWILE, KTÓRE TERAZ SĄ BEZCENNE NASUWAJĄ TYLE WSPOMNIEŃ, ŻE ZAWSZE BĘDZIESZ .. RÓŻA DLA CIEBIE...
Zgłoś SPAM
K.
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA.
Zgłoś SPAM
K.
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA.
Zgłoś SPAM
Wspomnienia pozwalaja na chwile szczescia...bo pomyslec to znaczy wciaz pamietac...
Zgłoś SPAM
BYŁEŚ DLA NAS.KOCHAŁEŚ WSZYSTKICH. CICHO ZASNĄŁEŚ - DZIŚ JUŻ CIĘ NIE MA,CHOĆ WCZORAJ BYŁEŚ , ODESZŁEŚ W WIECZNĄ DAL , ZOSTAŁA W NASZYCH SERCACH TĘSKNOTA, BÓL I ŻAL....
Zgłoś SPAM
pamietam!
W daleką podróż zabrał Cię Bóg, Jedną, jedyną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Zgłoś SPAM
pamietam!
W daleką podróż zabrał Cię Bóg, Jedną, jedyną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Zgłoś SPAM
Kasia
Modlę się kroplami wspomnień, łez Odkąd los zabrał nam Ciebie Więcej nie ogrzeje nas Pełne ciepła twe spojrzenie Zerwano życia nić Została nam po Tobie pustka Trudno nam bez Ciebie żyć Jak słyszysz mnie to przyjdź...(*)
Zgłoś SPAM
"Odszedłeś tak niespodziewanie. Nie było czasu na pożegnanie."
Zgłoś SPAM
...
....Nie chcemy Tak się nie robi obcym i najbliższym. Są pierwsi, którzy zostali puszczeni przez życie. Czy trzeba tak się śpieszyć w daleka samotność, O której i tak nikt nie opowie. My tutaj jesteśmy, już sami, w spokoju Patrząc na Twe zdjęcia, które bardzo bolą. Jakby nieostre, niektóre zamglone, Lecz to przez wzrok zmęczony ciepłą łzą Precz łzo. Nic lepiej, jakby się oddalił obraz dni zwykłych, Co wzrosły i zostały w nas, chyba już na zawsze. Bo jak je wymazać, kiedy codzienność uparcie powtarza. Dlatego myli mi się i życie i zdjęcia, Jedno się toczy , drugie tkwią w albumach. Otwieram je szerzej, są prawie wszyscy. A gdzie Ty ?
Zgłoś SPAM
to już iesiąc...:(
Chociaż odszedłeś, Choć Cię już nie ma, Dla nas żyć będziesz Nadal wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
twoje zycie bylo takie piekne , pelne szalenstw i mlodzienczych wybryków , lecz bardzo szybko sie skonczylo , bylo takie krótkie... teraz pozostal tylko zal i pustka , wielkie wspomienia o tobie... nasze serca teraz cierpią , a oczy wciaz wypatrują twojej postaci , lecz na próżno... poniewaz wciaz nie moga cie ujrzec , nie da sie ciebie dostrzec... zostales nam tylko na zdjeciach , i w naszej pamieci , bądż pewny ze cie nigdy nie zapomnimy...
Zgłoś SPAM
JEŚLI SZUKACIE MISIA - SZUKAJCIE GO W WASZYCH SERCACH BO TAM BĘDZIE ŻYŁ WIECZNIE......[*]
Zgłoś SPAM
Jak promyk słonka zgasłeś Odszedłeś w cichą dal Nas w smutku zostawiłeś Pozostał ból i żal..... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Jak promyk słonka zgasłeś Odszedłeś w cichą dal Nas w smutku zostawiłeś Pozostał ból i żal..... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
...JEST COŚ CO MROKOM SIĘ OPIERA TO PAMIĘĆ ONA NIE UMIERA...
Zgłoś SPAM
Ciszą jesteś Niczym więcej To dla ciebie serce biło najgoręcej Stoję nad grobem Łza spływa mimochodem... Nie wierzę Choć kwiaty na grobie już nieświeże Ciągle nie wierzę...
Zgłoś SPAM
Gdy matka tuli w ramionach dziecko swe Jej miłość staje przeciw złym mocom Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz Jak ona czuwa na nim nocą Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak bo przywilejem jest młodości Zabawa,radość,przyjaźń a nie strach Bo młodość nie chce wiedzieć o tym,że Życie choć piękne tak kruche jest... Wyrazy Szczerego współczucia z powodu śmierci Michała dla rodziców,Bartka i Anety. W naszych sercach będziesz zawsze Michałku...
Zgłoś SPAM
Zostały po Tobie cztery puste ściany, wspomnienia i plany... Został Twój młodzieńczy zapał do realizacji marzeń. Nic więcej po Tobie nie mamy... Jesteś teraz po drugiej stronie i więcej Cię nie zobaczymy. Możemy tylko zapalić znicz na Twym grobie i ofiarować Ci naszą modlitwę. Tyle możemy dla Ciebie zrobić... Nie chcemy już kolejnych długich dni, bo każdy z nich odbiera wiarę nam , że wrócisz do nas tu. Piszemy dla Ciebie wiersze, dzielimy się wspomnieniami, a wszystko po to abyś wiedział, że pamiętamy i kochamy. [*]
Zgłoś SPAM
Powiem krótko. ZAWSZE MOŻNA BYLO NA CIEBIE LICZYĆ.!!!!!{*}{*}
Zgłoś SPAM
Tęsknota czarna i nie ma dróg z powrotem, Rękami swymi żołędziowymi dotykasz snu wiecznego, Bóg Ci otworzył łąki niebieskie, Odpocznij sobie, a mnie cierpienie zostało tylko i łzy na Twoim grobie.
Zgłoś SPAM
Odchodzę od Was moi mili Nie czekam dłużej ani chwili Nie czekam na brawa, oklaski Niedługo przysypią mnie piaski Chcę, abyście mnie pamiętali I nadal mnie kochali Swe szczęście odszukali Ogrom miłości zaznali Choć mnie przysypią ziemie Miłości nie pogrzebię Miłość zostawię z wami Abyście się kochali Choć ja w ciemności ruszam Zostanie moja dusza W myślach waszych zostanę I kochać was nie przestanę Świat ziemski mój dobiegł końca Przede mną droga lśniąca Droga ta powrotu nie ma Bo jest to droga zapomnienia Tęsknota za tym co było Za tym co mogło się zdarzyć Tęsknota za JEGO uśmiechem Za gładkością JEGO twarzy Tęsknota za JEGO krokami Za JEGO słowami i głosem Tęsknota, ta co nie mija Choć bywa oswojona Zamknięta w moich myślach Ukryta w moich ramionach... ŚPIJ SPOKOJNIE MICHAŁKU... (*)
Zgłoś SPAM
Ktoś wspomina, że był z Ciebie dumny Ktoś wspomina i myśli o Tobie serdecznie Ktoś wpomina, że mu na Tobie zależało Ktoś za Tobą bardzo tęskni Ktoś chciałby Ci o czymś opowiedzieć Ktoś chciałby być z Tobą Ktoś ma nadzieję, że jest Ci tam dobrze Ktoś jest wdzięczny za pomoc, której mu udzielałeś Ktoś wspomina, że trzymał Ciebie za rękę Ktoś chce, żebyś był szczęśliwy, tam gdzie jesteś Ktoś pragnie Twojej obecności Ktoś nie może się doczekać, żebyś wyszedł mu na spotkanie Ktoś wspomina, że cieszył się z Twoich sukcesów Ktoś wspomina, że ofiarował Ci swoją miłość Ktoś myśli, że BYŁEŚ I JESTEŚ DAREM Ktoś chciałby Ciebie uścisnąć Ktoś Ciebie kocha Ktoś podziwiał Twoją walkę z chorobą Ktoś wspomina, że opiekował się Tobą Ktoś uśmiecha się myśląc o Tobie Ktoś wspomina, że płakał na Twoim ramieniu Ktoś marzy o spotkaniu z Tobą Ktoś wspomina, że bawił się z Tobą do białego rana Ktoś wspomina, że marzył, by dzielić z Tobą swoje życie Ktoś myśli, że byłeś JEDYNY NA ŚWIECIE Ktoś wspomina, że chciał Ciebie chronić Ktoś wspomina, że zrobiłby dla Ciebie wszystko Ktoś wspomina, że bardzo go obchodziłeś Ktoś prosi Ciebie o wybaczenie Ktoś jest wdzięczny za Twoje wybaczenie Ktoś chciałby się z Tobą pośmiać Ktoś pamięta o Tobie Ktoś chciałby Ciebie wysłuchać Ktoś podziwiał Twoją mądrość Ktoś chciałby, żebyś teraz z nią/nim był Ktoś modli się za Ciebie gorąco Ktoś dziękuje Bogu za Twoją obecność w jej/jego życiu Ktoś pragnie wiedzieć, że Ty nadal kochasz ją/jego bezwarunkowo Ktos czeka na wiadomość od Ciebie Ktoś wspomina jak bardzo jej na Tobie zależało Ktoś myśli o Tobie dzień i w nocy Ktoś chce opowiedzieć Ci swój sen Ktoś jest Ci wdzięczny Ktoś chciałby Cię wziąć w ramiona Ktoś pragnie, abyś to Ty wziął go w ramiona Ktoś ceni Twoją duszę Komuś się śnisz Ktoś chciałby zatrzymać dla Ciebie czas Ktoś dziękuje Bogu za Twoją przyjaźń i miłość Ktoś żałuje, że nie poznał Ciebie lepiej Ktoś nie może się doczekać, aby się z Tobą zobaczyć Ktoś kocha Ciebie za to, kim byłeś Ktoś chciałby podzielić się z Tobą swoim marzeniem Ktoś uwielbiał być w Twoim towarzystwie Ktoś chciałby się do Ciebie przytulić Ktoś kochał Twój uśmiech Ktoś chce, abyś wiedział, że zawsze będziesz w jego/jej myślach Ktoś pragnął, abyś go nigdy nie opuścił Ktoś cieszy się, że byłeś jego/jej najlepszym przyjacielem Ktoś chciał być Twoim przyjacielem Ktoś był Ci bardzo oddany Ktoś marzył o Tobie po nocach Ktoś żył dzięki Tobie Ktoś pragnął być przez Ciebie zauważony Ktoś żałuje, że się do Ciebie nie zbliżył Ktoś pragnął, by być przy Tobie blisko Ktoś za Tobą tęskni Ktoś w Ciebie wierzył Ktoś potrzebował Twojej opieki i rady Ktoś pragnął Ciebie całym sercem Ktoś myśli o Tobie czule Ktoś pragnie otrzymać od Ciebie taki list Ktoś potrzebuje Twojego wsparcia Ktoś potrzebuje Twojej wiary w niego/nią Ktoś potrzebuje Twojej przyjaźni Ktoś słucha piosenek, które Ciebie przypominają KTOŚ BARDZO OCZEKUJE OD CIEBIE TYCH SŁOW... Ktoś będzie płakać ze wzruszenia, gdy to przeczyta.
Zgłoś SPAM
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Przykro nam....
Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel duszom zmarłych sług i służebnic Twoich odpuszczenie wszystkich grzechów: niech przez pobożne modlitwy nasze dostąpią miłosierdzia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.
Zgłoś SPAM
W pamięci zawsze pozostanie nam On ... ten człowiek i Jego smutny los ... Jego twarz lśniąca radością lub zmartwieniem ... i Jego pomysły wypełnione śmiechem ... każdy wiedział , że to On jedzie lecz nikt nie spodziewał sie , że to właśnie On nie dojedzie ... do spokojnego i bezpiecznego , wypełnionego rodzinną miłością domu ... taki o to spotkał los śmiertelny naszego pociesznego Michała ... każdy Cię szanuje i bardzo tęskni za Tobą. __×§×§×§×§× ______ק×_________×§× ____ק×______))______×§× ___ק×_______((________×§× __ק×________()_________×§× _ק×________(,,,)_________×§× _ק×_______,(,|,",_______×§× __ק×_____[_____]______×§× ___ק×___[_______]___×§× _____ק×_[_______]_×§× ___$$$$$$$$______$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$ _____________$$$ ______________ Panie Boże dlaczego on taki młody był. Śpij spokojnie nasz Aniele.
Zgłoś SPAM
Przykro nam....
Wznosimy ręce do góry krzycząc do ciebie Boże, Zabierz wszystkich do siebie, co giną na motorze, Niech niebieskich autostrad nie braknie tam u góry, Kochamy ich pasję chodź ciągle giną tłumy... Najszczersze kondolencje chcemy złożyć rodzinie i znajomym Michała. Nigdy ciebie nie zapomnimy Michał. Żyłeś krótko, dałeś nam wiele, śpij w spokoju nasz Aniele.Amen.
Zgłoś SPAM
Teraz jesteś Michałem Aniołem, mam nadzieje ,że Twoim wiecznym snem jest NIEBO.
Zgłoś SPAM
Zzczekaj na mnie u Niebios Bramy- gdy nadejdzie pora tam sie spotkamy. Znow wezme CIE na rece ,bo sil bede miala wiecej , ruszymy razem na laki zielone pachnace sianem i ukwiecone.NIC juz nas nie bedzie bolalo- bo Zycz bedzie Dusza nie cialo.
Zgłoś SPAM
Jestem... Choć mnie nie widzisz jestem przy Tobie. W myślach i wierszu pisanym słowie. W chmurach co płyną cicho po niebie, w jego błękicie, słońcu promieni. Kiedy tak blaskiem wszystko się mieni... I śpiewem ptaków w konarach drzew, melodią wiatru, i szumem liści. -Jestem... -gdy tylko o mnie pomyślisz...
Zgłoś SPAM
Stoisz pod tym Krzyżem w pytania zaplątana łapiesz w dłonie swoje łzy... tak zachłannie bez opamiętania a krople bólem spływają pomiędzy palcami jakbyś tego życia chciała zabrać... na kiedyś na jutro na zawsze dlaczego ojciec matka dlaczego on i brat odeszyli tak szybko bez.... pożegnania a ty jesteś dziś...sama i tej miłości tak bardzo brak nie pytaj...czasu i Boga nie pytaj nocą wszystko się przyśni niczym... najpiękniejsza zjawa zrozumiesz wtedy że są pytania na które nigdy nie ma... dobrej odpowiedzi.
Zgłoś SPAM
Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen... Wciąż dręczą wspomnienia obecne w każdej minucie... Zły bez Ciebie świat... Smutne dni bez Ciebie
Zgłoś SPAM
Gdy ktoś kto mi jest światełkiem Gaśnie nagle w biały dzień Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie Czy w bezsilnej złości łykając żal Dać się powalić Czy się każdą chwilą bawić Aż do końca wierząc że Los inny mi pisany jest..
Zgłoś SPAM
ehh...
Czym zawinił? Czym Boże? Co takiego zrobił, że Mu nic już nie pomoże? Tyle łez wylanych, Tyle godzin przepłakanych. Powiedz Boże - dlaczego? Bo uwielbiał motocykle? Bo miał wspaniałą rodzinę? Jaką widzisz w Nim winę? Przecież to był młody chłopak! Miał ambicje i marzenia! Czemu Boże tak to zmieniasz? I do siebie Go zabrałeś, Nie zważając na nasz smutek, Życia Mu nie darowałeś! Teraz obiecaj mi Boże, Że będzie z Toba w niebie, Że ujrzy blask od Ciebie, Że Jego życie drugie Będzie bezpieczne i długie...
Zgłoś SPAM
Usypcie mu grób tam gdzie prędkość czuć w powietrzu. Tam gdzie adrenalina jest jak krople deszczu. Usypcie mu grób gdzie neonów miliony rozświetlają każdą noc. Gdzie słychać potężnych maszyn moc. Usypcie mu grób tam gdzie życie jest nic nie warte. Gdzie Młode Wilki o zwycięztwo idą w zaparte. I niech silników ryk nuci mu słodką melodię do wiecznego snu.
Zgłoś SPAM
"Gdy się miało szczęście, które się nie trafia: czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest bardzo mało....." MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
bedziesz zawsze w moim sercu :(
Zgłoś SPAM
03-06-2013
nie umiera ten kto jest w pamięci żywych ...łącze się w bólu z rodziną
Zgłoś SPAM
Wszystko powstaje, trwa, by przeminąć. Ciało się rodzi, żyje, by zginąć. Myślisz, więc jesteś? Myśl nie jest stała, jest ona krótka, krucha, nietrwała. Wczoraj rzecz pewna, dziś niekoniecznie... Tylko Twa Dusza, żyć będzie wiecznie... ŚWIATEŁKO NIECH PŁONIE .....( ***/) .....( (_)/ ) .....(_ /| _) ......./___.....((*)) ((*)) Z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy...
Zgłoś SPAM
W pamięci zawsze pozostanie mi On ... ten człowiek i Jego smutny los ...Jego twarz lśniąca zawsze uśmiechem ...i Jego pomysły wypełnione śmiechem ...każdy wiedział , że to On jedzie lecz nikt nie spodziewał sie , że to właśnie On nie dojedzie ... do spokojnego i bezpiecznego , wypełnionego rodzinną miłością domu ...taki o to spotkał los śmiertelny naszego pociesznego Misia ...każdy Cię szanuje i bardzo tęskni za Tobą i Twoimi super pomysłami ...czasem szalonymi , czasem głupimi ale ważne , że Twoimi ... 
Zgłoś SPAM
Napiszę do ciebie może Gdy będzie widać białą zorzę Kiedy będzie pięknie Wtedy napiszę długi list zawzięcie Bo teraz nie mam odwagi na słowa Nie zdradzaj mi dlaczego bo nie będę tego umiała w tajemnicy dochować Pocieszyć cię nie umiem Ale zawsze cię zrozumiem Mi też jest bardzo żal I nie wiem jak długo będę umiała żyć tak Pozostały w sercu wspomnienia trwałe Teraz brakuje nam szczęścia I na tym świecie stałego miejsca Dotąd te koszmary mi się śnią I wielki strach niosą za sobą Nie zrozumiałe zostało nam tamto wydarzenie Ale życie jakoś dalej się wiedzie Zresztą my taż przecież z tego świata odejdziemy I drugie lepsze życie powiedziemy
Zgłoś SPAM
Odszedłeś lecz ja Nigdy nie zapomnę twego uśmiechu na twarzy , nigdy nie zapomnę jak przytulałeś mnie. Na rozmazanej fotografii od łez namaluje w myślach oczy którymi rozbawiałeś mnie, smutek w sercu , tęsknota to wszystko normalnym wydaje się. Teraz tylko wspomnienia miłe nawet te złe sprawiają że w moim sercu miejsce dla ciebie jest.
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
administrator .
30.05.2013